Безкоштовна демонстрація

Безкоштовний відеокурс
Бухгалтерія для України

1С:Підприємство


Бухгалтерія 8 для України

Бухгалтерія 8 для України

- універсальна програма масового призначення, що представляє собою сукупність "1С:Підприємство" і конфігурації "Бухгалтерія підприємства".

"Бухгалтерія 8 для України" призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д.

Бухгалтерський і податковий облік реалізовані відповідно до чинного законодавства України.

Методика бухгалтерського обліку забезпечує одночасну реєстрацію кожного запису господарської операції як по рахунках бухгалтерського обліку, так і по необхідних розрізах аналітичного обліку, кількісного і валютного обліку. Користувачі можуть самостійно керувати методикою обліку в рамках настройки облікової політики, створювати нові субрахунки і розрізи аналітичного обліку.

"Бухгалтерія 8 для України" забезпечує рішення всіх задач, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів. Інформацію про окремі види діяльності, торгових і виробничих операціях, можуть вводити співробітники суміжних служб підприємства, які не є бухгалтерами. В останньому випадку за бухгалтерською службою залишається методичне керівництво і контроль за настройками інформаційної бази, що забезпечують автоматичне відображення документів у бухгалтерському та податковому обліку.

Дане прикладне рішення також можна використовувати тільки для ведення бухгалтерського і податкового обліку, а завдання автоматизації інших служб, наприклад, відділу продажів, вирішувати спеціалізованими конфігураціями або іншими системами.

В "Бухгалтерія 8 для України" закладена можливість спільного використання з прикладними рішеннями "Управління торгівлею для України" і "Зарплата і Управління Персоналом для України", також створеними на "1С:Підприємство".

Повернення до списку


Матеріали по темі:

 
 
 
 
Головна Карта сайту Увійти Вийти Повідомлення адміну сайту
 
 
Еккаунт
office@account.kiev.ua
Телефон: +3(044)531-12-02
Адреса: Київ, вул. Евгена Сверстюка 13 оф.402
  Працює на bitrix